małe sensacje we wtorek, 21 lutego

Na lekcję przedsiębiorczości do 1c pani Alicja Pośpiech zaprosiła rzeczniczkę konsumenta panią Katarzynę Szostak-Zjawiony oraz panią podinspektor Annę Tur.

Wszyscy słuchali z wielką uwagą i na pewno zapamiętali, jaka jest różnica między rękojmią a gwarancją.

 

Karolina Jagoda i Kornelia Romanowska lubią ze sobą rozmawiać. Poinformowały się nawzajem, co będą robiły na następnej lekcji. Karolina będzie pisała sprawdzian z matematyki, a Kornelia wybiera się z klasą do teatru na „Makbeta”.

 

Wiktoria Zaroda, Dorian Góral i Mateusz Krzyżowski wykonali bardzo pożyteczną pracę – wycinali wydrukowane bilety na Młode Talenty. A przy okazji prowadzili ciekawe rozmowy o ciekawych książkach.

 

Zawsze cieszę się bardzo z odwiedzin pani Barbary Ząbroń. Zawsze mile wspominam czas, kiedy pracowała w norwidowskiej bibliotece. I zawsze będę powtarzała, że swoim ciepłym uśmiechem ogrzeje najzimniejsze wnętrza.

Ten wpis został opublikowany w kategorii biblioteka, ciekawe wydarzenia w szkole, na lekcji, nauczyciele, uśmiech, życie szkoły i oznaczony tagami , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

napisz coś miłego

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s