Izabela przesyła wakacyjne pozdrowienia, 22 sierpnia

Nasza kochana absolwentka Izabela Kudzia napisała –

 

Witam wszystkich Norwidowców! 🙂

Z racji tego, iż powolutku kończą się wakacje, i każdy będzie opowiadał jak je spędził, to ja też chciałabym coś dodać od siebie.

Studia mają to do siebie, że wakacje trwają nieco dłużej, bo aż 3 a nawet 3,5 miesiąca. W połowie lipca podjęłam szybką decyzję pracy jako wychowawca kolonii w Zakopanem.

Wyjazd był zaplanowany na 29 lipca, a powrót 5 sierpnia. Była to ogromna odpowiedzialność, ale także, jak dla mnie, wielkie doświadczenie. I wcale nie żałuję, że skorzystałam z takiej możliwości pobytu w górach. Pogoda nam bardzo dopisała, słoneczko pięknie grzało. Na szczęście przy pensjonacie był basen, z którego codziennie korzystaliśmy dla ochłody. Zwiedzaliśmy okolicę oraz podziwialiśmy piękne górskie widoki. Osobiście, zakochałam się w tym klimacie!
Polecam wszystkim przyszłym pedagogom taki choćby jeden turnus sprawdzenia siebie 🙂 Żałuję, że już rok temu nie spróbowałam swoich możliwości, ale zawsze pojawiały się jakieś obawy, które mnie powstrzymywały…

 

W wakacje zwiedziłam jeszcze dwa zabytkowe miasta: Lwów oraz Poznań 🙂

No i od października zaczynam dodatkowy kierunek na AWF-ie w Katowicach.

Pomimo, że został mi jeszcze ponad miesiąc wakacji, i możliwe, że gdzieś jeszcze wybiorę się na wypoczynek, to już mogę stwierdzić, że były to chyba najlepiej spędzone moje wakacje.

Wszystkim Norwidowcom życzę samych dobrych ocen, mniej marudzenia, a więcej pracy. Natomiast trzecioklasistom 100% na maturze oraz udanej studniówki! 🙂

Pozdrawiam także całe Grono Pedagogiczne.

A przy okazji, chciałabym wszystkich zaprosić na nocny rajd rowerowy, który odbędzie się z 26/27 sierpnia 😀

——————

Kochana Izabelo, bardzo się cieszę, że napisałaś. Na zdjęciach widać, że świetnie sobie radzisz z dziećmi i lubisz swoją pracę. Zajęcia wakacyjne musiały być wyczerpujące, bo zdecydowanie  zeszczuplałaś. Pozdrawiam serdecznie.

Może ktoś jeszcze prześle wakacyjne pozdrowienia?

Ten wpis został opublikowany w kategorii absolwenci ku pamięci, pozdrowienia, uśmiech, wakacje i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

napisz coś miłego

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s